Tuesday, November 21, 2006

Barcelona vol. 11

Fall in Barcelona

Welcome to Estonia!!!

Well, it was warm there

Bon appetit!

5 Comments:

Blogger mari said...

Ah Kerlu, where to start ;$

At the beginning I suppose ;p

Fall in Barcelona: Long green and yellow grasses curling around bare blistered feet out of sparkley thongs betray unfamiliarity out of socks & shoes, Autumn leaves, turned up jeans to air and bare and savour the moment of free feetdom ah :)

Welcome to Estonia in Blue, White, Yellow and filtered Green, ah, aromafriesh! ;D What a WeLcOmE!

Well, it was warm there and the tootsies are free once again to prove it ;)
This is also a photo of lines and grains and wrinkles and frowns and strands, a very good example of longditudinal depth and to quote an Australian idiom 'flat out like a lizard drinkin' ( relaxin')

Bon appetit! made me laugh Kerly considerin' my last comment and your response to the last ARS foto, very very clever, funny and in itself an extremely good photograph, and that ARS! ;)

Enjoyed this set enormously, thanx ;p

11:51 PM, November 21, 2006  
Blogger esta said...

vaatasin praegu KÕIK pildid siin läbi... oled sa alles üks sisukas tüdruk vähemalt sama sisukate piltidega. tule aga käbelt tagasi, trennis on surmigav

2:22 PM, November 22, 2006  
Blogger Kerly said...

Ooo Esta! Kui meeldiv :) Ka mina olen Sinu korda mõelnud korda kaks, kolm, neli, viis...jne...tead tahaks tulla, aga hetkel olen tegevuses oma siseelundkonna välja köhimisega (peaaegu) nii suur köha on. Eriti praegu ja hommikuti! Tulen tagasi aga teisipäeval alles.

Ja kaua Sul selle KÕIGE läbivaatamiseks kulus?

2:26 PM, November 22, 2006  
Blogger esta said...

oma poolteist tundi, aga pean tunnistama, et eranditult kõigisse piltidesse just võrdse tähelepanuga ei süvenenud ja kõiki kommentaare ei lugenud, kuid küll ma jõuan sellenigi ;) aga sina söö mett ja saa ruttu terveks!

2:50 PM, November 22, 2006  
Blogger Kerly said...

Noh 1,5 tundi on päris okei. Ma tahtsin umbkaudset aega teada. Aitäh. Mett ma ei söögi tegelt :$ noh praeguse haigusega pole seda veel teinud.

2:59 PM, November 22, 2006  

Post a Comment

<< Home